BMW X6

Cennik

BMW - te trzy litery potrafią przyspieszyć bicie serca w każdym prawdziwym fanie sportów motorowych. Znany ze swojego skupienia się na dostarczaniu jak największych emocji podczas jazdy, niemiecki koncern jest największym rywalem Audi i Mercedesa.

Niemieccy inżynierowie w swoich największych pojazdach typu SUV dali radę zaszczepić ducha znanego z mniejszych modeli. Bardzo dobre prowadzanie, wysoki komfort resorowania, wyśmienita pozycja za kierownicą oraz dobre zdolności terenowe to atrybuty za które te auta zostały pokochane przez miliony.

Po stylu jazdy X6 nie da się poznać, że jest SUVem. BMW zadbało by samochód, mimo swoich gabarytów, zachował sportową naturę.

4th photo

AWD

258 KM

2993 cm3

diesel

automat

2016

5

6.4 s

Cennik

1 dzień

500 pln

3 dni

1290 pln

tydzień

2590 pln

2 tyg.

4900 pln

miesiąc

8000 pln

kaucja

5000 pln

Wynajmij to auto!

Podane ceny są kwotami netto.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub jego nieaktualność.

Przy wynajmnie wymagany jest dowód osobisty, ważne prawo jazdy oraz obywatelstwo polskie. Każde auto można wynajmować już od 18 roku życia, jednakże zastrzegamy sobie prawo do odmowy najmu.

Każdy wynajem jest obarczony limitem kilometrów, którego wielkość jest uzależniona od długośći najmu i rodzaju auta.

Na terenie Warszawy dostawa auta jest bez dodatkowych dopłat, natomiast w przypadku prośby o dostarczenie auta w miejsce znajdujące się poza granicami stolicy, każde zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie.

Uwaga - zdjęcia samochodów mogą nie przedstawiać stanu rzeczywistego.