Ford Focus RS

Cennik

Ford jest najprawdopodobniej najbardziej rozpoznawalna amerykańska marka samochodów. Jej twórca, Henry Ford, zaprojektował najbardziej wpływowy pojazd w historii – Model T. Dzisiaj kojarzyć można tę markę z samochodami do użytku codziennego oraz z modeli sportowych takich jak mustang, czy modele z oznaczeniami ST lub RS.

Nasz Ford Focus RS jest trzecią wersją jednego z najlepiej sprzedających się wyczynowych hatchbacków na świecie. Zaprojektowany przez doświadczonych inżynierów zza oceanu. Niebieska Strzała ma pod maską dwu litrowy silnik EcoBoost o mocy 350KM, który umożliwia sprint od 0 do 100 km/h w 4.7 sekundy. Jego wysublimowany napęd na 4 koła pozwala wykonywać efektowne drifty oraz zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa podczas złej pogody.

Zachęcamy do wypróbowania Forda Focusa RS!

4th photo

AWD

350 KM

2261 cm3

benzyna

manual

2017

5

4.7 s

Cennik

1 dzień

720 pln

3 dni

1500 pln

tydzień

3150 pln

2 tyg.

4900 pln

miesiąc

6000 pln

kaucja

5000 pln

Wynajmij to auto!

Podane ceny są kwotami netto.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub jego nieaktualność.

Przy wynajmnie wymagany jest dowód osobisty, ważne prawo jazdy oraz obywatelstwo polskie. Każde auto można wynajmować już od 18 roku życia, jednakże zastrzegamy sobie prawo do odmowy najmu.

Każdy wynajem jest obarczony limitem kilometrów, którego wielkość jest uzależniona od długośći najmu i rodzaju auta.

Na terenie Warszawy dostawa auta jest bez dodatkowych dopłat, natomiast w przypadku prośby o dostarczenie auta w miejsce znajdujące się poza granicami stolicy, każde zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie.

Uwaga - zdjęcia samochodów mogą nie przedstawiać stanu rzeczywistego.