Porsche Cayenne

Cennik

Gdy 2002 roku Porsche zaprezentowało Cayenna na targach motoryzacyjnych w Paryżu, wszyscy fani marki byli zrozpaczeni. Porsche SUV? Jednak dzisiaj już nikt się nie dziwi, klienci masowo kupują suvy i limuzyny od Porsche, a z pieniędzy zarobionych dzięki ich sprzedaży narodziły się takie modele jak 918 Spyder, Cayman GT4, czy reaktywowane GT2 RS.

Wielu może powiedzieć, że Suv od niemieckich inżynierów to tylko Audi Q7 lub Volkswagen Touareg z doklejonym znaczkiem i podwyższoną ceną, nic bardziej mylnego. Porsche Cayenne to kompletny produkt wyśmienicie sprawujący się na drodze, wyprzedzając pod tym względem kreacje projektantów z BMW. Jego wysoki poziom komfortu i luksusu pozwala delektować się każdym kilometrem długiej trasy, a jego prezencja na drodze jest niezrównana. Przekonaj się o tym sam!

4th photo

AWD

300 KM

3598 cm3

benzyna

automat

2015

5

7.5 s

Cennik

1 dzień

950 pln

3 dni

2490 pln

tydzień

4900 pln

2 tyg.

7000 pln

miesiąc

11000 pln

kaucja

7000 pln

Wynajmij to auto!

Podane ceny są kwotami netto.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub jego nieaktualność.

Przy wynajmnie wymagany jest dowód osobisty, ważne prawo jazdy oraz obywatelstwo polskie. Każde auto można wynajmować już od 18 roku życia, jednakże zastrzegamy sobie prawo do odmowy najmu.

Każdy wynajem jest obarczony limitem kilometrów, którego wielkość jest uzależniona od długośći najmu i rodzaju auta.

Na terenie Warszawy dostawa auta jest bez dodatkowych dopłat, natomiast w przypadku prośby o dostarczenie auta w miejsce znajdujące się poza granicami stolicy, każde zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie.

Uwaga - zdjęcia samochodów mogą nie przedstawiać stanu rzeczywistego.