Ferrari California 30

Cennik

Czarnego konia na żółtej tarczy nie trzeba nikomu przedstawiać. Enzo Ferrari w 1938 założył swoją firmę, a 9 lat później świat ujrzał pierwsze Ferrari. Od tamtego czasu Ferrari jest synonimem super samochodów.

Pomimo, że Ferrari California nie jest wyposażone w tradycyjny dla marki silnik dwunastocylindrowy to kontynuuje spuściznę syna założyciela legendarnej marki. To sportowe auto perfekcyjnie łączy ze sobą luksus i emocje które budzi Ferrari.

Prawie 500 koni mechanicznych oraz czas poniżej 4 sekund do setki pozwala na oszołomienie wszystkich naszych klientów.

Daj się uwieść i przekonaj się, dlaczego Ferrari to najlepsza marka aut sportowych na świecie!

4th photo

RWD

490 KM

4297 cm3

benzyna

automat

2012

4

3.8 s

Cennik

1 dzień

3000 pln

3 dni

6750 pln

tydzień

12600 pln

2 tyg.

21000 pln

miesiąc

30000 pln

kaucja

20000 pln

Wynajmij to auto!

Podane ceny są kwotami netto.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub jego nieaktualność.

Przy wynajmnie wymagany jest dowód osobisty, ważne prawo jazdy oraz obywatelstwo polskie. Każde auto można wynajmować już od 18 roku życia, jednakże zastrzegamy sobie prawo do odmowy najmu.

Każdy wynajem jest obarczony limitem kilometrów, którego wielkość jest uzależniona od długośći najmu i rodzaju auta.

Na terenie Warszawy dostawa auta jest bez dodatkowych dopłat, natomiast w przypadku prośby o dostarczenie auta w miejsce znajdujące się poza granicami stolicy, każde zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie.

Uwaga - zdjęcia samochodów mogą nie przedstawiać stanu rzeczywistego.