BMW 740d xDrive

Cennik

BMW - te trzy litery potrafią przyspieszyć bicie serca w każdym prawdziwym fanie sportów motorowych. Znany ze swojego skupienia się na dostarczaniu jak największych emocji podczas jazdy, niemiecki koncern jest największym rywalem Audi i Mercedesa.

Bawarscy inżynierowie w swoich najdroższych limuzynach są wierni swoim zasadom i oprócz najwyższego komfortu, dostarczają również niezrównaną moc. Do tego wszystkiego dodali również najbardziej zaawansowane technologie dostępne na rynku.

Nasze BMW 740d xDrive jest wyposażone w trzy litrowy silnik diesla potrafiący wygenerować 320KM, które rozpędzają limuzynę od 0 do 100 km/h w 5.2s. Najwyższy poziom wykończenia wnętrza pozwala odprężyć się na długich trasach. Jego niezrównany komfort pomoże Państwu zrelaksować się w drodze na ślub lub spotkanie biznesowe.

W skład bogatego wyposażenia wchodzą między innymi fotele z masażem i wentylacją, sterowanie za pomocą gestów, czy asystent prowadzenia i parkowania.

4th photo

AWD

320 KM

2993 cm3

diesel

automat

2016

5

5.2 s

Cennik

1 dzień

1000 pln

3 dni

2400 pln

tydzień

5250 pln

2 tyg.

9100 pln

miesiąc

10000 pln

kaucja

7000 pln

Wynajmij to auto!

Podane ceny są kwotami netto.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub jego nieaktualność.

Przy wynajmnie wymagany jest dowód osobisty, ważne prawo jazdy oraz obywatelstwo polskie. Każde auto można wynajmować już od 18 roku życia, jednakże zastrzegamy sobie prawo do odmowy najmu.

Każdy wynajem jest obarczony limitem kilometrów, którego wielkość jest uzależniona od długośći najmu i rodzaju auta.

Na terenie Warszawy dostawa auta jest bez dodatkowych dopłat, natomiast w przypadku prośby o dostarczenie auta w miejsce znajdujące się poza granicami stolicy, każde zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie.

Uwaga - zdjęcia samochodów mogą nie przedstawiać stanu rzeczywistego.